piątek, 10 stycznia 2014

Nadchodzi "Przypływ"...

Informacje:
Ilość stron: 392
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Daniela Sacerdoti
Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek
ISBN: 978-83-63579-39-5
Format: 140 x 205


Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy...
Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Harry Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania. Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę. Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.


Kontynuacja "Wizji" Danieli Sacerdoti do nabycia w księgarniach już od 31 stycznia 2014 r.!

4 komentarze:

 1. Nie mogę się w żaden sposób przekonać do tej serii, dlatego na razie chyba spasuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem. Mnie akurat ciekawi, jak pani Sacerdoti przedstawiła łowców demonów w swojej książce, ale nie wiem, czy będzie mi dane to sprawdzić. :D

   Usuń
 2. Mam na półce pierwszą część, ale czy mi się spodoba, nie mam pojęcia. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czytaj, czytaj te "Wizje" i pisz recenzje- jak będzie pozytywna to na pewno po nie sięgnę, gdyż ufam Twoim opiniom. ;)

   Usuń