sobota, 25 kwietnia 2015

"Między życiem a życiem"- Jessica Shirvington [zapowiedź]Między życiem a życiem” jest wspaniałą książką o miłości i życiu – pasjonująca, zabawna, skłaniająca do wzruszeń – to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy choć czasem myślą, że jedno ułożone życie zdecydowanie im nie wystarcza. 

Zobaczcie, co mogłoby się stać, gdyby wasz sen o podwójnej tożsamości nabrał rzeczywistych kształtów...  

Jest inna niż wszyscy. Od kiedy pamięta, żyje podwójnie. Co 24 godziny następuje przeskok z jednego życia do drugiego, z jednej tożsamości do drugiej, z bogatego Wellesley do skromnego Roxbury.

Wymarzone życie

Sabine z Wellesley ma wszystko, czego tylko pragnie. Imponujące przyjaciółki, drogie ciuchy, rewelacyjne stopnie w szkole i chłopaka, którego wszyscy jej zazdroszczą. Przyszłość wygląda różowo.

Wymarzona miłość


Sabine z Roxbury ma niezamożnych rodziców i wykolejonych przyjaciół – a kiedy jej tajemnica wychodzi na jaw, perspektywy jeszcze mocniej się zawężają. Lecz dzięki temu spotyka Ethana. Jest wspaniały, intrygujący, przyprawia o zawrót głowy.
PREMIERA 11 MAJA!P.S. Co myślicie o najnowszej zapowiedzi Wydawnictwa Dreams? Wypatrujecie "Między życiem a życiem"? Ja muszę przyznać, że jestem baaardzo zaintrygowana- zwłaszcza tak wysokimi ocenami powieści pani Shirvington na portalu Goodreads (średnia ocen 4,19). Coś musi, no po prostu musi w tej książce być! :)

6 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej lektury

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawi mnie, podwójne życie to temat, z którym w literaturze się jeszcze nie spotkałam. ;)
  Będziesz recenzować? :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze na 100% nie wiem. Zobaczę, czy Wydawnictwo Dreams przyśle mi egzemplarz do recenzji. :)

   Usuń
 3. Książka rzeczywiście strasznie ciekawi, ale mam dość defensywne nastawienie do powieści wydawnictwa Dreams, bo większość do mnie nie trafia. :( Dlatego poczekam na pierwsze recenzje i później podejmę decyzję. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 4. pozycja pląsa się na wyższym stanowisku mojej listy. :)
  z wielką chęcią ją przeczytam

  OdpowiedzUsuń